Vodstvo društva

Upravni odbor


Rok Cankar
predsednik
vodja Sekcije za potapljanje
rok.cankar@gmail.com

Dare Borčnik
tajnik
blagajnik
vodja Sekcije za balinanje
bozidar.borcnik@telemach.net

Ivan Hribar
podpredsednik
vodja Sekcije za smučarske skoke
ivan.hrib@gmail.com
 
Monika Hočevar
Monika Hočevar
vodja Sekcije za alpsko smučanje
hocevar.monika@gmail.com
Jože Lindič
Jože Lindič
vodja Sekcije za kolesarjenje
lindic.joze@gmail.com
Anton Kosec
Tone Kosec
vodja Sekcije za teke
anton.kosec@gov.si
Franc Dominko
Franc Dominko
vodja Sekcije za igre z žogo
franc.dominko@siol.net
Tone Čuk
Tone Čuk
vodja Sekcije za gorništvo
in pohodništvo
cuk.tone@gmail.com
Spenko 2
Špenko Franc
gospodar
Matjaž Bergant
Matjaž Bergant
član
matjaz.ber@gmail.com
Rok Vrhovnik
Rok Vrhovnik
član
arvrhovnik@gmail.com

Jure Marenče
Jure Marenče
član
jure.marence@bf.uni-lj.si
Urša Marenče
Urša Marenče
članica
ursa.marence@gmail.com
Nika Merence
Nika Marenče
članica
n.marence@gmail.com
Matija Bergant
Matija Bergant
član
matija.bergant@siol.net
Kepic Barbara
Barbara Kepic
članica
barbara.kepic@gmail.com
MIha Kimovec
Miha Kimovec
član
mihakimovec@gmail.com
Andrej Vrhovec
Andrej Vrhovec
član

Nadzorni odbor

Srečo Merčun: smercun@gmail.com
Srečo Merčun
predsednik
smercun@gmail.com
Tone Marenče
Tone Marenče
član
tone.marence@t-2.net
Dusan Spenko
Dušan Špenko
član

nusa@spenko.tv